Godziny pracy: Poniedziałek - Sobota 7:00 - 19:00   

PL | RU

W trosce o wygodę naszych Pacjentów zadbaliśmy o możliwość przeprowadzenia badań ultrasonograficznych na miejscu. Kobiety w ciąży mają możliwość – w trakcie umówionej wizyty u lekarza ginekologa – poddać się USG ciąży. Jest to z pewnością rozwiązanie wygodne dla przyszłych mam.

Badania diagnostyczne wykonywane są aparatem Voluson E8 Expert. Pacjenci mogą wykonać badania USG miednicy mniejszej (ginekologiczne), ciąży, tarczycy, piersi, jamy brzusznej i układu moczowego zarówno ze skierowaniem jak i bez niego. W tym celu można skontaktować się z nami osobiście lub telefonicznie – zarezerwujemy dogodny termin.

Ponadto w naszej placówce można wykonać kolposkopię, która  jest jedną z najważniejszych metod diagnostyki w ginekologii. To wysoce informacyjna, szeroko stosowana metoda badania stanu pochwy, szyjki macicy i sromu. Badanie daje możliwość by jak najdokładniej obejrzeć prawidłowe struktury pochwy, szyjki macicy i sromu, jak również pozwala wykryć zmiany przy procesach patologicznych.

Kolposkopia jest integralną częścią badań profilaktycznych, dlatego zaleca się wykonywanie tego badania przez wszystkie kobiety raz do roku.

Kolposkop OLYMPUS OCS-500, w który wyposażone jest nasze centrum medyczne, jest urządzeniem wysokiej klasy. Producentem jest japońska firma, która od lat cieszy się uznaniem na rynku aparatury medycznej i optycznej. Kolposkop jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych aparatów posiadający doskonałe cechy diagnostyczne. Do wykonania systemu optycznego zastosowano najlepsze materiały i najbardziej progresywne technologie. Kolposkop posiada wysoką rozdzielczość, dając możliwość wielokrotnego powiększenia obrazu, co zapewnia jego idealną jakość oraz umożliwia uzyskanie najbardziej wiarygodnych wyników.

Cechą szczególną aparatu OLYMPUS OCS-500 jest to, że wyposażony on jest w kamerę, dającą możliwość przechwycenia i nagrania obrazu.

W trakcie wykonywania USG i badania kolposkopowego pacjent ma możliwość oglądania obrazu na dodatkowym ekranie monitora, na którym lekarz omawia i w przystępny sposób tłumaczy przebieg badania.

Jak do nas dojechać?

Przystanek Plac Szembeka
Autobusy: 123, 125, 135, 141, 142, 143, 145, 148,
173, 183, 245, 521, 702, 704, 720, 722, 730
Tramwaje: 3, 6, 9, 24

Przystanek Gdecka
Autobusy: 123, 135, 141, 148

Przystanek Łukowska
Autobusy: 141, 158, 182

Godziny pracy:

Poniedziałek - Sobota

7:00 - 19:00


Punkt pobrań:

Poniedziałek - Sobota

7:00 - 10:00


Godziny pracy placówki w niektóre dni mogą zostać wydłużone.

© 2017 San-Credo-Med. Projekt i wykonanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.